Dołącz do Energonautów!

Niezależnie od tego czy jesteś studentem czy obecnie gdzieś pracujesz lub jesteś doświadczonym profesjonalistą, znajdziesz u nas inspirujące miejsce pracy.

Możliwość rozwoju, kariera w wysoce perspektywicznej branży, świetne zarobki i super atmosfera to coś co może Cię zainteresować.

ENERGONAUCI to miejsce dla handlowców, którzy w organizacji będą̨ dzielili się̨ dobrą energią. Współpraca z nami daje Ci eksplozję możliwości związaną z obszernym wyborem rozmaitych rozwiązań́ z zakresu OZE dostępnych w ofercie firmy.

Szukamy osób, które lubią pracę z ludźmi stawiają na niezależność i samorozwój.

Jeżeli tak jak my identyfikujesz się z misją dbania o środowisko naturalne – zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto z nami pracować?

  • profesjonalne przygotowanie do zawodu
  • dzielimy się wiedzą – pomoc trenera na pierwszym etapie ścieżki kariery
  • pomoc w realizacji swoich celów
  • dostęp do najnowocześniejszych narzędzi wspierających sprzedaż
  • dajemy wiele możliwości u nas Twój klient ma wybór
  • zapewniamy wsparcie leadowe
  • stale rozwijamy swoją ofertę
  • możliwość osiągania pasywnego dochodu

Zainteresowała Cię powyższa propozycja skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy.

Dołącz do nas!

Twórzmy razem najbardziej przyjazny i nowoczesny zespół w Polsce.

Kariera

Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, poprzez link znajdujący się na końcu każdej przesłanej informacji handlowej lub przesłanie wiadomości na adres odo@energonauci.pl, co prowadzi do usunięcia zebranych danych.
Administratorem Państwa danych osobowych, zebranych w związku ze skorzystaniem przez Państwa z formularza kontaktowego jest spółka ENERGONAUCI sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-311), ul. Szczepankowo 60/1, KRS: 0000992262, tel.: 888 55 20 35, e-mail: odo@energonuaci.pl.
Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu przedstawienia Państwu oferty współpracy z ENERGONAUCI sp. z o.o., w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora danych osobowych, tj. budowy pozytywnego wizerunku ENERGONAUCI sp. z o.o. poprzez odpowiedzi na Państwa pytania dot. oferty współpracy oraz mogą być przetwarzane w celu podjęcia czynności zmierzających do zawarcia i realizacji umowy.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Szczegółowa klauzula jest dostępna na stronie internetowej https://energonauci.pl/klauzula-informacyjna/